^
Lütfen giriş yapınız.

1- İşbu sözleşme Hostedin İnternet Hizmetleri ile (Hizmet Veren olarak adlandırılacaktır),

2- Hizmetin konusu, Hizmet Veren'in sağladığı Hostedin Web hizmetidir, bu doğrultuda hizmet veren web sitesinde belirttiği özellikleri, seçilen Şablon bazında, gerçek ortamda da sağlamayı taahhüt eder. Hizmet Alan satın aldığı Hazır Site / paketin özelliklerini, kapsamını okuduğunu ve anladığını taahhüt eder.

3- Lisans ücreti Seçtiğiniz Şablonun üstünde yazan fiyattır + KDV ve hizmet ödeme ile birlikte başlayacaktır. İlgili lisans süresi sonlanmadan, Hizmet Alan'ın tekrar lisans alımı yapması halinde, ilgili sözleşme ve hizmet, satın alınan yeni lisans süresince uzatılacak ve aynen devam edecektir. Bahsi geçen tüm ücretlendirmelere %18 KDV dahildir. Hizmet Alan, satın alım esnasında fatura bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak belirtmek sorumluluğundadır. Hizmet Veren, Hizmet Alan tarafından kendisine iletilen detaylar doğrultusunda fatura düzenleyecektir.

4- Hizmet Alan, internet sitesinde yasal olmayan hiçbir görsel, döküman, yazı, telif hakkına bağlı içerik vb. paylaşamaz, yayınlayamaz, aksi halde Hizmet Veren'in site yayınını uyarıda bulunmadan kesme hakkı mevcuttur. Site içeriğinde yer alan herhangi bir detaydan kaynaklı meydana gelebilecek hukuki durumlarda Hizmet Alan sorumludur.

5- Hizmet Veren bir yer sağlayıcı olarak, barındırma hizmetini de aynı hizmet kapsamında sağlayacaktır. İnternet alt yapı sağlayıcısı, internet bağlantısı ve diğer mücbir sebeplerden (Deprem, Afet vb.) kaynaklı kesintilerden ve buna bağlı kayıplardan Hizmet Veren sorumlu tutulamaz. Sunucu bazlı kesintilerde, Hizmet Veren sorumludur.

6- İade ve Cayma: Hizmet Alan, hizmet başlangıcından itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir ve ücret iadesi isteyebilir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için Hizmet Alan'ın erişimi dahilinde bulunan yönetici arayüzüne hiç giriş yapmamış olması gereklidir. Yönetici paneline giriş yapan Hizmet Alan'a hiçbir koşul altında ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir. İade koşullarını sağlayan Hizmet Alan, eğer lisans alımı esnasında alan adı kaydı gerçekleştirdiyse, iade bedelinden alan adı kayıt ücreti olan 30TL düşülerek işlem gerçekleştirilecektir.

7- Telif hakları: İşbu sözleşmede bahsi geçen Hostedin, Hizmet Veren'in tescilli markasıdır ve yazılıma ait her türlü telif hakkı Hizmet Veren'e aittir, kötü amaçlı kullanılması, kopyalanması, değiştirilmesi yasaktır. Hizmet Alan, işbu hizmet çerçevesinde, sitesi ile ilgili işlemleri, yönetici web arayüzü ile gerçekleştirecektir. Ftp erişim bilgileri ve bağlantısı Hizmet Alan'a verilmeyecektir.

8- Hizmet Veren, Hizmet Alan'ın kişisel verilerini, site bilgi ve dökümanlarını 3. kişiler ile paylaşmamayı taahhüt eder.

Hizmet alan, hizmetin alımı ile birlikte yukarıdaki maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini taahhüt eder.

giriş yap
kayıt ol
3 ADIMDA WEB SİTESİ Web sitenizi oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şey HOSTEDİN’de...
Beğendiğin Tasarımı Seç
Yüzlerce Tasarım Şablonu

Yüzlerce tasarım arasından, tamamen özelleştirilebilir şablonlardan oluşan zengin koleksiyonumuzdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Her Amaç İçin Özel Şablonlar

Hostedin.net 50'den fazla sektör kategorisinde 100'lerce şablonu size sunuyor. Ticari, kişisel, çevrimiçi mağaza, portföy sayfası gibi hangi türden internet sitesine ihtiyacınız olursa olsun, biz bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Herşey tek panelden özelleştirilebilir

İnternet sitenizi benzersiz kılın. Tasarımlarımızı alın ve her şeyi; resimleri, arka planları, renkleri, yazı tiplerini ve metinleri sadece bir düğmeye tıklayarak istediğiniz gibi değiştirin.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Seçeceğiniz tüm tasarımlar mobil uyumludur. Her platformda sorunsuz şekilde web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Alan Adı ve Eklenti Seç
Alan Adı Al veya Eskisini Kullan

Markanızı güçlendirmek ve tamamen size ait olan bir web sitesi edinebilmek için Hostedin’den özel bir alan adı satın alın. Veya birkaç tıkla kendi özel alan adınızı bağlayın.

Alan Adını Transfer Edebilme

İsterseniz farklı firmalarda barınan alan adınızı uygun fiyat ve avantajlarla firmamıza transfer edebilir hemen yönetmeye devam edebilirsiniz.

Ekstra Eklenti Ekleyebilme

Onlarca eklenti arasından size uygun modülü web sitenize entegre edebilir, özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Satın aldığınız tasarıma ait eklentiler size yeterli gelmiyorsa eklenti listemizden istediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Eklentileri Yönetebilme

Satın aldığınız eklentileri panelinizden kolayca kontrol edebilirsiniz. Farklı eklentiler almak isterseniz eklenti listesinden sepetinize ekleyebilir , özelliklerden faydalanarak web sitenizi yönetmeye devam edebilirsiniz.

Web Siten Hazır !
Yönetmeye Başlayabilirsin.
Kolay ve Heryerden Yönetim

Türkçe arayüzü sayesinde kolay,anlaşılabilir bir yönetim paneli sağlıyoruz. Web sitenizi mobil,tablet ve bilgisayardan rahatlıkla yönetebilir, içerik ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Kategori, sayfa oluştur

Web sitenize sınırsız sayıda kategoriler açabilir, sayfalar ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz sayfaları dilediğiniz şekilde kolayca yönetebilirsiniz.

Sürekli Gelişen Web Sitesi

Clouds Web sürekli gelişir ve bulut tabanlı sistemi sayesinde yenilik ve gelişmelerden tüm kullanıcılar eş zamanlı yararlanır.

Arama Motoru Dostu

Bütün cihazlar için tek URL ile Google ve Bing gibi arama motorlarında en yüksek görünürlüğü elde edin.

Herzaman Teknik Destek

Gece ve gündüz destek alın. Sorularınızın tümünü, her zaman cevaplamak için buradayız. Destek forumumuzda tüm sorularınıza cevaplar bulun.

Site Analizleri

Daha iyi bir çevrimiçi deneyim sağlamak ve rekabette öne geçmek için ziyaretçi sayınız, sayfa görüntülemeleri, ziyaretçilerin nereden geldiği ve daha fazla veriler dahil site trafiğinizi izleyin.

Powered by WHMCompleteSolution